•  kontakt@smo.net.pl
  •  660 597 608

Nasza firma posiada bogate ponad 10-letnie  doświadczenie w branży motocyklowej.


Nasza kadra pracowników zdobywała swoją wiedzę i doświadczenia pracując  w kraju oraz w największych serwisach w Wielkiej Brytanii, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach branżowych w kraju i zagranicą.

Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe oraz doradztwo techniczne na najwyższym poziomie. Świadczone przez nas usługi są zawsze wykonywane na najwyższym poziomie profesjonalizmu, rzetelnie i uczciwie. Swoją pracę wykonujemy zawsze z pełnym zaangażowaniem ponieważ praca z motocyklami to nasza życiowa pasja. Sprzedajemy nowe i używane opony motocyklowe renomowanych marek.

Dysponujemy halą o powierzchni 100m2 z kilkoma stanowiskami warsztatowymi wyposażonymi w najlepszy sprzęt firm Snap-on oraz Probike. Specjalizujemy się w naprawach i serwisowaniu  motocykli, skuterów, quadów, skuterów śnieżnych. Prowadzimy sprzedaż nowych i używanych opon motocyklowych renomowanych marek oraz części i akcesori motocyklowych.

 Znajdujemy się w pięknej  kotlinie kłodzkiej 90km na zachód od Wrocławia w stronę granicy z Czechami  w miejscowości Szczytna przy głównej drodze krajowej E8. Nowe i używane opony motocyklowe Wrocław i okolice, serwis motocykli.

Nieważne czym jeździsz: Honda, Suzuki, Yamaha, KTM, Ducati czy BMW- jeśli to czym jeździsz ma dwa koła i silnik to potrafimy się tym zająć. Szukasz dobrego Serwisu Motocyklowego – ZNALAZŁEŚ!!! .

Polub nas na Facebooku

Newsletter - zapisz się

Zapisz się już dziś aby otrzymywać ekskluzywne oferty specjalne w tym kupony rabatowe przeznaczone wyłącznie dla subskrybentów.

Polecamy